Θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας;

Είστε σε αναζήτηση εργασίας; Στα Mikel είμαστε πάντα ανοιχτοί για επαφές με πιθανούς συνεργάτες, που είναι πρόθυμοι να πλαισιώσουν την εταιρεία στον τομέα της ειδίκευσής τους. Σε αυτή την ενότητα μπορείτε να δείτε όλες τις ανοικτές θέσεις εργασίας και στη συνέχεια να μας στείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@mikelcc.gr.

Μην ξεχάσετε να σημειώσετε τον τομέα που σας ενδιαφέρει, είτε για τη στελέχωση των καταστημάτων μας είτε για τη στελέχωση των κεντρικών γραφείων μας.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
Ποιον ψάχνουμε;

Ο ιδανικός υποψήφιος για τη θέση της γραμματειακής υποστήριξης έχει οργανωτικές δεξιότητες και επικοινωνιακό προφίλ. Η θέση αυτή παίζει σημαντικό ρόλο τόσο στην εταιρική δυναμική, όσο και στην ορθή και ολοκληρωμένη σχέση της εταιρείας με τους συνεργάτες της. Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για όλα τα διαχειριστικά θέματα και την επικοινωνία μεταξύ των τμημάτων και θα αναφέρεται στο Γενικό Διευθυντή της εταιρείας.

Καθήκοντα

• Διαχείριση της εταιρικής πλατφόρμας
• Αρχειοθέτηση και ανανέωση της βάσης δεδομένων της εταιρείας
• Ανάληψη του τηλεφωνικού κέντρου
• Συνεργασία με όλα τμήματα της εταιρείας για την ορθότερη υποστήριξη των εταιρικών στόχων
• Συνεχής παρακολούθηση και εφαρμογή των κανονισμών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

• Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη γνώση του Microsoft Office suite (Word, Excel, Outlook)
• Άριστες γραπτές και προφορικές δεξιότητες επικοινωνίας τόσο στα ελληνικά όσο και στα αγγλικά